Mekona logo
Mekona logo

Materac Julia / pokrowiec Spin

JAN-MAT-JULIA/SPIN-200x80cm
1183.00 zł
Chevron Icon

Materac Julia to gwarancja wygody i komfortowego snu. Jest to piankowy model z jednej z nowszych kolekcji od producenta Janpol. Wkład materaca tworzy kombinacja pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej, których połączenie zapewnia wygodny i odprężający odpoczynek po ciężkim dniu. Materiał wysokoelastyczny charakteryzuje się podwyższoną elastycznością oraz sprężystością, dzięki czemu stanowi idealną powierzchnię zapewniającą stabilne podparcie ciała przez całą noc, tworzy stronę o średniej twardości spania. Dla osób z problemami z kręgosłupem, w szczególności na odcinku lędźwiowym lub po prostu preferujących miększe podłoże snu producent zaleca korzystanie ze strony obłożonej pianką termoelastyczną. Materiał ten pod wpływem temperatury ciała i nacisku doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, prawidłowo podpierając ciało, co wpływa na poprawę krążenia krwi oraz rozluźnienie mięśni. Przekłada się to zdrowy i odprężający sen. Warto zaznaczyć, że pianka jest również materiałem o wysokiej higienie pracy, skutecznie zapobiega gromadzeniu i rozwojowi alergenów. Materac Julia dostępny jest w jednym z dwóch pokrowców: Spin lub Silver Protect.

 
Pianka wysokoelastyczna: materiał gwarantujący stabilność podparcia każdej części ciała. Charakteryzuje się świetną elastycznością oraz sprężystością, co przekłada się na dopasowanie do kształtu ciała użytkownika. Zaletą tego materiału jest jego odporność na odkształcenia, co przekłada się na wieloletnią trwałość.
 
 
Pianka Termoelastyczna
 
 
 
Pianka Termoelastyczna: pianka reaguje na zmianę temperatury i siłę nacisku idealnie dopasowując się do naturalnej krzywizny ciała, zapewniając komfortowy i wygodny odpoczynek. Pianka nie powoduje zbędnych nacisków, poprawia krążenie krwi, co przekłada się na odprężający sen.
Wysokość: 22 cm
Długość: 80 cm
Szerokość: 200 cm
Wykonanie: pianka
Producent: Janpol
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
  • Stan produktu: mebel zmontowany fabrycznie